O nas

Jeżeli szukasz klubu fitness, który pomoże Ci skutecznie osiągnąć Twoje cele treningowe, a przy tym dobrze się bawić, to świetnie trafiłeś. Fitnessland powstał właśnie z myślą o Tobie. Oprócz nowoczesnego sprzętu, doświadczonych trenerów i miłej atmosfery, oferujemy Klubowiczom wsparcie i motywację na każdym etapie ich fitnessowej drogi. Naszą misją jest bowiem bycie Waszym partnerem i przyjacielem.

W klubie Fitnessland możesz wykonać trening poprawiający kondycję oraz swój ulubiony trening poprawiający siłę i wygląd. A jeżeli lubisz trening w grupie, mamy dla Ciebie ponad 20 godzin zajęć tygodniowo. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko zajęcia ułatwiające spalanie tkanki tłuszczowej, ale całą gamę zajęć kształtujących i relaksacyjnych. Myślisz, że są to ćwiczenia tylko dla Pań? Nie u nas! Mamy coś dla Panów również. Stawiamy na jakość i dobrą zabawę. Zresztą, przyjdź do nas i sprawdź sam.

Jesteśmy cały czas do Twojej dyspozycji. Służymy radą, profesjonalną opieką oraz miłą obsługą i przyjazną atmosferą klubową.